Hakkımızda

Huma Yapı için aile her şeyden önemlidir.

 Projelerini aile ekseni etrafında oluşturmak için mutlu bir yaşamın tüm parçalarını bir araya getirir. Huma Yapı, bir projeyi tasarlarken sadece dört duvardan oluşan bir yapı değil; farklı duyguların bir arada olduğu, hayat dolu bir paylaşım alanı inşa edeceğinin bilinciyle hareket eder. Doğru yerde ve doğru zamanda; kaliteli, güvenilir ve konforlu projeler planlayan Huma Yapı, bir inşaat şirketinde olması gereken bilgi, birikim, ekip ve teknolojiye fazlasıyla sahiptir. Geçmişten ilham alıp geleceğin akılda kalıcı projelerine imza atarak, tarihinden de estetik ve kalitesinden de ödün vermez. Oturum ya da yatırım ayrımı yapmaz. Hem ev sahibi olmak isteyen ailelere hem de toprağına değer katmak isteyen müşterilerine her iki yönden de kazandırmayı amaçlar. Verdiği sözün arkasındadır. Projelerini, vadettiği şekilde ve zamanda bitirerek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar. Bugüne kadar birçok aileyi “mutlu yaşam çatısı” altında bir araya getiren Huma Yapı, aynı değerlerle yoluna devam ederek, Türkiye ile birlikte büyümekte kararlıdır. Çünkü mutlu aileler, mutlu bir yaşamı hak eder.

Vizyon

Saygı ve güven duyguları çerçevesinde aileyi ön planda tutan; kaliteli, estetik, konforlu ve yatırım değeri yüksek konsept projelere imza atan bir kurum olarak bilinmek. Gelişmeleri yakından takip edip en ince ayrıntısına kadar uygulayan ve geliştiren ancak tarihinden ödün vermeyen; doğaya saygılı, sosyal yaşama katkı sağlayan ve ulaşılabilir projelerle sektörde öne çıkan bir şirket olarak Türkiye ile birlikte büyümek.

Misyon

Mutlu bir yaşamın tüm parçalarını bir araya getirerek, beklentileri fazlasıyla karşılayan; ailelerin güvenle ve huzurla yaşayacakları projeler üretmek, inşa etmek ve yüzleri güldürmek…

Kalite Politikası

Huma Yapı, kalite politikasını; vizyonu, misyonu ve değerlerine bağlı kalarak belirler. Müşterilerinin, tedarikçilerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının beklentilerini ön planda tutar; onların memnuniyetlerini sağlamayı amaçlar. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, kalite sürekliliğini artırır.